Oyunculuk yapmak, tiyatrolarda sahne  almak, sinema ve televizyonda  yer almak gibi bir hayaliniz varsa İzmir Tiyatro Kursu Espas Sanat’ta. Deneyimli eğitmenlerimiz ile alacağınız tiyatro ve sahne sanatları eğitimleri sayesinde hedeflerine ulaşmak daha kolay. Tiyatro Kursu İzmir ‘deki ücretsiz deneme dersleri sizi bekliyor!

İzmir tiyatro kursu Balçova ile Tiyatro ve oyunculuk eğitimlerine başlamak istiyorsanız Espas Sanat Balçova’da sanatseverleri bekliyor. İster Balçova, ister Hatay, ister Narlıdere yada İzmir’in her neresinden olursanız olun Sanat Merkezimize kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Oyunculuk kurslarımıza katılıp hayalinize, tecrübeli eğitmenlerimiz ile ulaşabilirsiniz ve artık oyunculuk sizin için hayal olmaktan çıkar. Ücretsiz tiyatro deneme dersleri için 0507 95 96 333 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

tiyatro-kursu-balçova

Tiyatro Kursu İzmir ‘de Sahne’de Rol Senin!

Oyuncu olmak gibi bir hayaliniz olabilir. Ya da sadece sanatın bu dalıyla ilgilenip bilgi sahibi olmak, kendinizi geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Ya da çocuğunuzun başarılı bir tiyatrocu olmasını. Espas Sanat ‘ta tüm bu hayalleriniz için eğitimler mevcut.

Rol yapmak ve önceden kurgulanmış bir hikayeyi aktararak izleyicileri etkilemek olan tiyatro, insanlığın çok eski dönemlerine uzanıyor. Antik Yunan, Roma gibi pek çok medeniyet için tiyatro günlük yaşamın çok önemli aktivitelerindendi. Bizim kültürümüzde de çok uzun zamandır farklı tarzlarla uygulanmış bir sanattır.

Tiyatro pek çok yeteneğin iç içe girdiği bir sanattır. Oyuncular diksiyon, vücut hareketlerini doğru bir şekilde kullanmak gibi becerileri harmanlar. Ayrıca rollerini uzun süre için çalışmalı ve hafızalarına kazımalıdırlar. Çünkü sahnede hiçbir yardım olmadan bu rolü uzun bir süre için oynayacaktır. Ayrıca kişinin kendinden başka bir karakterin içine girerek onu canlandırması ve kişiliğinden kopması hiç de kolay bir iş değildir.

Tabii, istekli olanlar için doğru çalışmalar sonucunda oyuncu olma mümkündür. Kesinlikle gözünüz korkmasın. Doğru bir tiyatro eğitimiyle çok başarılı oyuncular olabilirsiniz. Tiyatro eğitimi görmek tiyatro oyunculuğu için çok önemlidir. Tek başına halledilebilmesi pek de mümkün olmaya bir iştir. Çünkü oyunculuk pek çok beceri ve teknik gerektirir. Bunların doğru bir şekilde geliştirilebilmesi içinse eğitmenlere ihtiyaç vardır. Espas Sanat olarak, sizlere tiyatro kursu imkânını sunuyoruz. Tiyatro kursumuzda profesyonel öğretmenlerden tiyatro eğitimi alıyorsunuz. Tiyatro kursumuz pek çok farklı tekniğin ve eğitimin verilmesini ve profesyonel oyuncular yetiştirilmesini amaçlamaktadır.

Tiyatro oyuncusunun iyi bir diksiyonu olması ve etkileyici bir şekilde konuşabilmesi amaçlanır. Bu konuda eğitimler göreceksiniz. Ayrıca vücut ve yüz hareketlerinin kullanımı tiyatroda çok önemlidir. Dolayısıyla bu konuda da eğitimler olacak. Gelişiminiz doğrultusunda belli rol çalışmaları yapacak ve piyesler oynayacaksınız. Role girmek ve o karakteri en iyi şekilde oynayabilmek için sürekli çalışma gerekmektedir. Dolayısıyla bir pratik sayılan bu piyesler sizin gelişiminiz için çok önemlidir. Daha iyi rol yapmanızı amaçlayan tiyatro kursumuz, her yaştan öğrenciye açıktır.

Tüm sanat dalları gibi tiyatronun da bir yaşı yoktur. Hangi yaşta olursanız olun tiyatro dersine gelebilir ve eğitime başlayabilirsiniz. Beceremeyeceğinize dair fikirleriniz varsa bunları aklınızdan kovun. Eğer istekliyseniz, başaramamanız için hiçbir sebep yok. Tabii, disiplinli bir şekilde çalışırsanız ve eğitmenlerin öğrettiği teknikleri öğrenmek için çabalarsanız… Bunları yaptıktan sonra başaramamanız için hiçbir sebep yoktur.

Tiyatro kursumuza başlangıç seviyesinden, ileri seviye kadar herkes katılabilir. Kursumuzda seviyeniz doğrultusunda dersler alacaksınız. Sizin seviyenizde insanlarla aynı grupta bulunup, onlarla ders alacaksınız. Kursumuz haftanın her günü gece 11’e kadar açıktır. Size uygun bir saatte ders alabilirsiniz.

İzmir Tiyatro kursumuzda deneme dersleri ücretsizdir. Bu derslere katılarak emin olana kadar devam edebilirsiniz. Denemeden asla bilemezsiniz. İçinizdeki oyunculuk isteğini daha fazla ertelemeyin. Kursumuza katılarak oyuncu olmak için eğitimler alın ve hayallerinizi gerçekleştirin.

İnsanların bir sanat haline getirdiği ve uzun zamandır sergilediği rol yapma yeteneği yani tiyatro günümüzde de çok popüler bir sanattır. Pek çok kişi hayran olarak bu oyunları izlemektedir ve oyunculara hayranlık duymaktadır. Siz de bu hayranlık duyulan oyunculardan biri olabilirsiniz; tabii eğitmenlerimizin ışığı altında disiplinli bir şekilde çalışırsanız. Ders fiyatlarımız ve daha fazlası hakkında bilgi almak için bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.
İsterseniz İzmir Balçova tiyatro kursumuza gelerek bizimle yüz yüze görüşüp aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.