Şan eğitimlerimizde, ses tellerini ve diyaframını eğiterek, ses telleri,  damak, diş, dil ve dudakları,  göğüs boşluklarını ve kafatası boşluklarını en doğru şekilde kullanarak sesi bilinçli şekilde kullanabilmemiz sağlanmaktadır.

şan-dersi-balçovaGüzel şarkı söylemek Şan Dersi İzmir‘le çok eğlenceli bir hale geliyor. Ücretsiz deneme dersi alarak siz de eğitmenlerimizden bilgi alabilirsiniz. Sesinizi eğitmek için bir yaş sınırı bulunmuyor, İzmir Şan Dersi‘nde dersler haftanın 7 günü devam ediyor. Şan dersi iletişimi ve ücretsiz deneme dersi randevusu için: 0507 95 96 333

Özel şan dersi ile İzmir ‘de hizmetinizdeyiz. Daha bilinçli daha iyi şarkı söylemek isteyenleri kursumuza bekliyoruz. Ses eğitimi ile İzmir Balçova’da sizleri geliştirmek için kursumuzla hizmetinizdeyiz.Uygun şan dersi ücretleri ile şarkı söylemek isteyen veya söyleyen herkesin bize katılmasını bekliyoruz. Gelin ve kendinizi uzman hocalarımızla birlikte geliştirin. Balçova başta olmak üzere Urla, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, İnciraltı, Fahrettin Altay, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Konak, Karabağlar, Yeşilyurt ve İzmir’in her yerinden rahatça gelebileceğiniz sanat merkezimizde sıcak bir ortam sizi bekliyor Gelin beraber şarkı söyleyelim.

Bir enstrüman olarak kullanılabilen sesimizi geliştirmek için bu teknik çok yararlı ve faydalı olmaktadır.   Şan eğitimi gören bir kişi sesini çeşitli yükseklik derecelerine ve değişik notalara göre ayarlamayı, sesleri kesintisiz olarak nasıl çıkarması gerektiğini ve sesini sözcükleri en iyi iletebileceği biçimde kullanmayı öğrenir. Şan eğitiminin amacı diyafram, akciğer, sinüs boşlukları, ağız boşluğu, karın boşluğu gibi günlük hayatta bilinçli kullanmadığımız vücut bölümlerini kullanarak ses tellerini eğitme çalışmasıdır. Bu çalışmalar neticesinde sesimizi ve konuşmalarımızı daha bilinçli tonlamayı ve yine daha bilinçli ifade etmeyi öğreniriz. Sizlerde sesinizi daha bilinçli kullanmak istiyorsanız İzmir’deki şan derslerimize katılabilir ve değerli hocalarımızla bu amacınıza ulaşabilirsiniz.

Benim Sesim Güzel Değil Deme Çünkü İzmir Şan Kursu Burada

Müzik binlerce yıldır insanın hayatını süslemiş ve günümüzde de ona haz vermekte olan bir sanattır. Duygu ve düşünceler müzik vasıtasıyla paylaşılmış, kimi zaman onunla eğlenilmiş, bazense onunla hüzünlenilmiştir. Müzik için çok çeşitli müzik aletleri kullanılagelmiştir. Büyük ihtimalle bu aletlerin en eskisi, her ne kadar onu bir müzik aleti olarak adlandırmasak da, insan sesidir. Hepimizin konuşmak için kullandığı insan sesi üzerine çalışıldığında oktav aralığı diğer müzik aletlerinden pek de farklı olmayan bir enstrüman haline gelebilmektedir. Güzel bir insan sesi bizi neşelendirebilmekte ve ağlatabilmektedir.

Hepimiz günlük hayatta şarkılar söyleriz ancak sadece bazılarımızın sesi beğenilir. Aslında sesimizin ne kadar güzel olduğu ve bir parçaya ne kadar güzel eşlik edebildiğimizin yapılan çalışmalarla da ilgisi vardır.

Eğitimsiz bir ses kulağa hoş gelmezken, sıkı çalışmaların ardından güzel bir hal alabilmektedir. Kişinin sesinin doğal halinin bu süreçte etkisi olduğu şüphesizdir. Ancak şan dersi ile bir kişi çok daha iyi şarkı söyleyebilir bir hale gelebilir. Ya da hali hazırda şarkı söyleyen biri bir şan eğitiminin ardından sesini daha başarılı bir şekilde kullanabilecektir. İzmir Balçova Şan Kursu size bu imkânı sunmaktadır.

Şan derslerimizde size kaliteli bir şan eğitimi imkanını sunarak sesinizi çok daha iyi kullanabilmenizi sağlıyoruz. Ses aralığınızı artırma, sesinizi daha iyi tanıma ve kullanabilme için çalışmalar hazırlayıp, gelişiminize göre parçalar çalıştırarak yeteneğinizin farkına varmanızı sağlıyoruz.

Pek çok kişi şarkı söylemek istediği halde bu işe girmeye korkuyorlar ve bunun altında genellikle kendi seslerine olan güvensizlik geliyor. Ancak sesinizi ne kadar iyi bir şekilde kullanacağınız konusunda, eğitim almadan doğru bir yorum yapmanız mümkün değildir. Ayrıca şöyle bir geçek var ki doğru bir eğitimden sonra kesinlikle sesinizi iyi bir şekilde kullanabilir ve şarkı söyleyebilir hale geleceksiniz. Örneğin bir müzik grubunda çalıyorsanız veya solo çalışmalar yapıyorsanız, aynı zamanda vokallik yapmak veya arka vokal olmak isteyebilirsiniz. Bu istediğinizi bu şan kursu alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Düzenli bir çalışmanın ardından sesinizi başarılı bir şekilde kullanabilir hale geldiğini göreceksiniz. Şan kursumuza herhangi seviyede birisi katılabilir. Yani ben zaten şarkı söyleyebiliyorum, şan dersine ihtiyacım yok demeyin. Şan eğitimimizin ardından sesinizi çok daha iyi bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca kursumuzda deneme derslerine ücretsiz olarak katılabilmektesiniz. Bu şekilde hiç para harcamadan şan eğitimi hakkında bir fikre sahip olabilirsiniz. Denemeden bilemezsiniz, sizde büyük bir yetenek yatıyor olabilir. Şan kursumuz haftanın her günü açıktır. Uygun vakitlerinize göre ders saatlerini ayarlanabilir ve profesyonel eğitimcilerden dersler almaya başlayabilirsiniz. Ders fiyatlarımızla ilgili bilgiye telefonla bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Her sesin kendine has bir karakteri vardır. Önemli olan kişinin eğitildikten sonra bu karakteristiği keşfedebilmesi ve kendi tarzını oluşturarak sesini doğru bir şekilde kullanabilmesidir. Yani benim sesim güzel değil cümlesini sözlüğünüzden kaldırın. Sizin sesiniz size özel ve onunla ne yapacağınız size kalmış. Şarkı söylemek istiyorsanız, ses eğitimimizden faydalanın ve onu doğru şekil de kullanmaya başlayın. Kursumuzla ilgili bilgilere telefondan bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman kursumuzu ziyaret ederek aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.