Görsel sanatlar denildiğinde akla ilk gelen Resim, Balçova’da Espas Sanat ile sanatseverlerin buluşmasındaki ortak paydalardan yalnızca birisi. İzmir Resim Kursu hizmeti İzmir’in her bölgesinden rahatça ulaşabileceğiniz Espas Sanat ile farklı bir deneyim. Yağlı boya, kara kalem ya da kolaj. Hangi resim tekniğini öğrenmek istiyorsanız Espas sanat ile çok kolay. Hayallerinizin peşinden gitmek istiyorsanız gelin ve hayatınızı fırça darbeleri ile renklendirmeye başlayın.

  • Yeteneğim yok yapamıyorum!
  • Resim derslerinde hiçbir şey çizemezdim!
  • Acaba ben de çizebilir miyim?

Demekten artık vazgeçmenizi sağlayacak, herkesin rahatlıkla resim çizmeyi öğrenebileceği bir ortamda sizlerin gelişimine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ücretsiz resim deneme dersi almak isteyenleri bekliyoruz. 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzdan hemen ücretsiz resim deneme dersi randevusu alabilirsiniz.

resim-kursu-balçovaİzmir Resim Kursu, Espas Sanat bünyesinde ;

  • Yer alan kurslardan en eğlencelilerinden bir tanesidir.
  • Hem bireysel hem de toplu atölye çalışmalarının yapıldığı bu kursumuzda hem eğlenip hem sosyalleşebileceğiniz, hem sanat yapıp hem de bir şeyler üretmenin zevkine varacağınız bir ortam sunar. Resim Kursu İzmirin sunduğu ücretsiz deneme dersleri ile siz de resim konusundaki yeteneğiniz hakkında bilgi alabilir ve bizi daha yakından tanıyabilirsiniz, bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak!

Aklınızda Karalayacak Bir Şeyler Varsa Resim Kursu İzmir!

Görsel sanatlar belki de insanlığın üretmeye ilk başladığı sanat türüdür. Binlerce yıl öncesine ait resimler günümüzdeki arkeolojik çalışmalar ile bulunmaktadır. Yani insanların resmi duygu ve düşüncelerini aktarmak için çok uzun zamandır kullandığı ortadadır.

Resim sadece görünen bir objeyi aktarmak demek değildir.

  • Çevredeki veya zihindeki nesnelerin aklın süzgecinden geçtikten sonra bizde bıraktığı izin çizilerek aktarımıdır. Günümüzde pek çok farklı boya tipi kullanılarak farklı yüzeylere yapılabilir. Tabii, bu detaylar kişinin neyi, ne şekilde anlatmak istediğine ve tarzına kalmıştır.
Resim Kursu

Resim Kursu

Resim yapmak pek çok kişinin hayalidir. Bazıları bu işi bir hobi için yapmak isterken, bazıları profesyonel bir düzeye taşımak isteyebilir. İyi resimler yapabilmek için kişinin sürekli olarak tekniğini geliştirmesi ve yeni teknikler öğrenmesi gerekir. Farklı boyaları ve özelliklerini tanımak da önemlidir. Tüm bunlar da sürekli çalışmayla olacak şeylerdir.

Resim eğitimi almak resim için çok önemlidir ;

Çünkü bu şekilde tekniğinizi daha hızlı geliştirecek bir kişinin gözetiminde olmuş olursunuz. Seviyenize göre bu kişiden teknikler öğrenirsiniz ve kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz. Espas Sanat olarak İzmir’de resim kursu imkânını sizlere sunuyoruz

Resim kursumuzda yetkin eğitmenler, sizin için en iyi çizim eğitimini sunmaktadır. Tekniğinizi geliştirmenin en uygun yolunu sizlere sunacak bu eğitmenler daha iyi resim çizme yolunda hızla yürümenizi sağlayacaktır.

Resim yapmayı öğrenmede sabır ve isteklilik çok önemlidir. Düzenli olarak çalışmadan ve gelişmek için çabalamadan yol alınamaz.

Resim Kursu

Resim Kursu İzmir

istekliyseniz eğitmenlerimizin de yardımıyla başarılı olabilirsiniz. Benim el becerim hiç yoktur, resmi de beceremem diye düşünmeyin. Denemeden bilemezsiniz. Unutmayın ki istekliyseniz başarmamanız için hiçbir sebep yok. Üstelik deneme derslerimiz ücretsizdir. Yani denemek size hiçbir şey kaybettirmeyecek. İstediğiniz zaman da resim kursumuzu ziyaret edip, kafanızdaki soruları sorabilirsiniz.

Resim Kursu Hakkında Merak Edilenler

Resim derslerimiz sadece başlangıç seviyesi için değildir. Her seviyeden öğrenci için resim dersi verilmektedir.

Örneğin, yetenek sınavlarına hazırlanıyorsanız veya akademik amaçlarla resim yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız da resim kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Resim derslerimiz bire bir özel veya sınıf dersi halinde olabilmektedir. Siz kendiniz için en uygun planı seçerek başlayabilirsiniz. Grup derslerinde, öğrenciler yeteneklerine göre gruplara ayrılmaktadır.

İzmir Resim kursumuzda herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Çocuklar da bu kursa katılabilir, her yaştan yetişkin de.  Kursumuzda kara kalem, guaj, kuru boya, pastel boya, yağlı boya gibi pek çok farklı tipte boyayı kullanmayı öğreneceksiniz. Yavaş yavaş teknikler öğrenmeye başlayacaksınız ve bir noktadan sonra kendinizi ne kadar da geliştirmeyi başardığınızı göreceksiniz. Bir noktadan sonra resme dair her şeyi öğrenmeniz hedeflenecek. Tabii, öğrendiklerinizi nasıl kullanacağınız tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Burada kesin olan, resimle bir hobi olarak uğraşsanız da profesyonel olarak uğraşsanız da kendinizi çok geliştireceğiniz ve çok fazla teknik bilgi öğreneceğinizdir.

Daha fazla bilgi almak için bize telefon ile ulaşabilir ya da İzmir Balçova resim kursumuzu ziyaret ederek bizimle görüşebilirsiniz. Aklınızdaki her türlü soruyu sorabilirsiniz. Eğitmenlerimiz size seve seve yardımcı olacaktır. Resme başlamak istiyor fakat bazı sebeplerden ötürü çekiniyor ve bu isteğinizi erteliyorsanız; deneme dersimize katılın ve kendinizi denemiş olun. Devam etmek isterseniz çok şey öğrenecek ve kendinizi geliştireceksiniz. Eğer istekliyseniz, eğitmenlerimizin yardımıyla başarısız olmanız için hiçbir sebep yok.

Balçova başta olmak üzere Urla, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, İnciraltı, Fahrettin Altay, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Konak, Karabağlar, Yeşilyurt ve İzmir’in her yerinden rahatça gelebileceğiniz sanat merkezimizde sıcak bir ortam sizi bekliyor.

Buraya tıklayarak Espas Sanat Resim Kursu İzmir ‘in detaylı adresine ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz.