Espas Sanat Blog

Sanatsal Paylaşımlar ve Haberler

İzmir Müzik Kursu

İzmir Müzik Kursu Espas Sanat Merkezi’ni Tanıyın!

  İzmir müzik kursu cümlesini aradığınızda önünüze gelen ilk seçenek olmayı başardık sırada aklınıza gelen ilk seçenek olmak var. Espas Sanat Merkezi olarak kapılarımızı tüm İzmirli sanatseverlere 2016 yılında Balçova’da açtık. Kuruluşumuzdan bu yana sanatın her alanında teknik donanım ve deneyimli eğitmen kadromuz ile öğrencilerimize ve sanata layık olmaya çalışıyoruz.

Espas Sanat Merkezi ’nde müzik, resim, yaratıcı yazarlık, fotoğraf ve drama dersleri ile yeteneklerinizi keşfedebilir ve hayatınıza yeni bir renk katabilirsiniz. İzmir’de sanatın her alanında keyifle kendinizi yeniden keşfetmeniz için sanat merkezimizde size kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim olanağı sunuyoruz.

Ayrıca türlü etkinlikler, geziler düzenleyerek güzel vakit geçiriyor, müşteri değil dost kazanma idealiyle İzmir’in en eğlenceli müzik kursu olma yolunda ilerliyoruz.

Bu yazımızda İzmir müzik kursu hakkında aklınıza takılan soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Hangi branşlarda müzik eğitimi verilmektedir?

İzmir Müzik Kursu branşlarımız:

Şan Eğitimi

Klasik Gitar Kursu

Akustik Gitar Kursu

Elektro Gitar Kursu

Bas Gitar Kursu

Flamenko Gitar Kursu

Bateri Kursu

Keman Kursu

Çello (Viyolonsel) Kursu

Viyola Kursu

Kontrbas Kursu

Piyano Kursu

Yan Flüt Kursu

Saksafon Kursu

Klarnet Kursu

Trompet Kursu

Bağlama Kursu

Akordeon Kursu

Ud Kursu

Kanun Kursu

Ney Kursu

Kanun Kursu

Kemençe Kursu

Mızıka Kursu

Ücretsiz deneme dersi mevcut mu?

Sanat; ruhtaki güzellikleri ortaya çıkaran, kişinin kendisini keşfetmesini sağlayan yegâne araçtır. Duygularınızı sanatın herhangi bir dalı aracılığıyla yansıtabilir bu sayede iç dünyanıza katkı sağlayabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve alacağınız derslerin daha verimli olması amacıyla istediğiniz her branşta ücretsiz deneme dersi olanağı sunuyoruz. Böylece hem Espas Sanat ailesi hem de öğretmeninizle tanışabilir, aklınıza takılan her türlü sorunun yanıtını işin ehlinden öğrenebilirsiniz.

Müzik kursu İzmir

İzmir müzik kursu

Her yaş gurubuna uygun, güzel sanatlar ve konservatuvara hazırlık kurslarınız var mı?

Her yaş grubu ve seviyeye uygun olarak hazırlanan ders planlarımız ile hem hobi amaçlı hem de güzel sanatlar ve konservatuvara hazırlık için ailemize katılan öğrencilerimize en etkin eğitimi sağlamaktayız. Ders saatleri sizin uygun olduğunuz vakitlere göre programlanmakta olup, ders öncesinde mazeret belirtilerek yapılamayan dersin telafisini mutlaka yapabileceksiniz.

Enstrümanımı ne kadar zamanda çalabilirim?

Espas Sanat Merkezi ’nde başlayacağınız herhangi bir enstrüman eğitimi ile müziğin bütün temel kavramlarını, nota bilgisini ve armoni kurallarını öğrenebilecek böylece müziğe ve enstrümanınıza daha hakim bir müzisyen olabileceksiniz. Alanında profesyonel öğretmenlerimizin uygulayacağı alıştırmalar ile de ritim duygunuzu ilerletecek ve müzik kulağınızın gelişmesini sağlayabileceksiniz. Bütün bu yetkinlikleri kazanırken kısa sürede öğrendiklerinizi sergileme fırsatını bulabileceksiniz. Ayrıca müzik kursu öğrencilerimize enstrüman seçimi ve satın alımı konusunda doğru yönlendirebilmek amacıyla her daim destek vermekteyiz.

İzmir müzik kursu Espas Sanat Merkezi Balçova’da nerede?

Espas Sanat Merkezi Balçova ile müzik eğitimi artık size daha yakın!

Espas Sanat Merkezi İzmir Müzik Kursu Balçova Agora Alışveriş Merkezi’nin tam karşısında Manolya Sokak’ta bulunmaktadır.

Balçova’nın en işlek ve ulaşımı kolay bölgesinde bulunan Espas Sanat Merkezi ’ne Gaziemir, Narlıdere, Güzelbahçe, Urla gibi bölgelerden tek minibüs veya otobüs ile gelebilirsiniz. Ayrıca İzmir’in en önemli caddelerinden biri olan Mithatpaşa Caddesi’nde bulunan Agora Avm’ye giden bütün otobüs ve minibüslerle kolaylıkla sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz deneme dersi randevusu almak için lütfen buraya tıklayınız.

İletişim

Bizi çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz!

Balçova, İzmir

info@espassanat.com
0507 133 95 10