gitar-kursu-balçova

Sevdiğiniz şarkıları artık siz de dinlemek yerine çalmak istiyorsanız, Espas Sanat Gitar kursu artık Balçova’da! Özel gitar dersi almak istediğinizde Klasik gitar, akustik gitar, elektro gitar, bas gitar ve caz gitar dersleri haftanın 7 günü, her yaş grubuna uygun olarak devam ediyor. Ayrıca uygun fiyatlı gitar satın alma konusunda Espas Sanat size destek oluyor. Tüm bunlar ve daha fazlasıyla ilgili ayrıntılı bilgi için ücretsiz deneme dersine gelebilirsiniz. Ücretsiz deneme dersine gelmek için bizi telefonla arayabilir veya mail atarak ulaşabilirsiniz.

Gitar kursu Balçova olarak sizlere özel gitar kursu derslerimizle keyifli bir eğitim vermeyi hedeflemekteyiz. Gitar dersleriyle ilgili videoların olduğu sayfaya da buradan ulaşabilirsiniz: gitar kursu izmir .Klasik gitar kursu yanında elektro gitar kursu ve bas gitar kursuyla İzmir Balçova ‘da hizmet vermekteyiz. Balçova başta olmak üzere Urla, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, İnciraltı, Fahrettin Altay, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Konak, Karabağlar, Yeşilyurt ve İzmir’in her yerinden rahatça gelebileceğiniz . Sizler de kısa süreler içinde bir enstrüman çalmayı öğrenebilirsiniz.Yeter ki bu isteğinizi uygulamaya dökün ve kurslarımıza katılın.

Disiplinli bir çalışma ile her türlü müzik aletini rahatlıkla çalabilirsiniz.


Gitar Kursu İzmir İle Gitar Çalmak Hayal değil!

Müzik ruhun gıdasıdır derler. Belki de bu müziğin bize tanımlayamadığımız bir haz vermesinden ötürü oluşmuş bir sözdür. Gerçekten de müzik bize tanımlamakta zorlandığımız bir haz verir. İşin bu kısmı müzik dinleyenler içindir ancak müzik icra etmeye başlan birisi için durum biraz daha değişiktir.

Gitar Kursu

Gitar Kursu

Her şeyden önce bu kişi kendi müzik aletiyle ürettiği müzikten, bir dinleyene göre daha çok haz alacaktır ve müziğini geliştirirken kendini de geliştirecektir. Bu noktada sadece kulak ve el hareketlerinin gelişiminden bahsetmiyoruz ayrıca estetik duygusu da değişip, gelişecek ve dolayısıyla kişinin hayata bakış açısı da değişecektir. Bu müzik aletlerinden birisi de gitardır. Pek çok kişinin de en sevdiği müzik aletlerinden biridir. Popülerliğinden öte bu aleti çalanlar ile kendisi arasında bir bağ kurulabildiği için bu kadar çok kullanılan bir müzik aleti haline gelmiştir.


İzmir’de gitar dersi almak isteyenler için doğru adres Balçova Espas Sanat!

Gitar telli ve perdeli yapıda bir müzik aletidir. Bas gitar, elektro gitar, klasik gitar, akustik gitar, caz gitar gibi çeşitleri vardır. Tabi, her müzik aleti gibi gitara da hakim olmak ve onu kullanarak müzik icra etmek için bu aletle epeyce vakit harcamak gerekir.

Her zaman gitarda gelmiş olduğunuz seviyeye göre egzersizler ve parçalar bulabilirsiniz. Siz geliştikçe bunların zorluğu da artacaktır. Gelişiminizin hızlanmasını ve daha doğru bir şekilde ilerleme sağlamayı arzuluyorsanız, bir gitar kursu bulmayı düşünebilirsiniz çünkü buradaki eğitmenler, bilgi sahibi ve size en doğru egzersizleri, parçaları doğru zamanda öğretebilecek kimselerdir. Ayrıca yeteneklerinizi keşfetmeniz için size yardımcı olacaklardır.

Balçova İzmir Gitar Kursu olarak, size bütün bunları vadediyoruz.  Bu kursa katılarak yeteneklerinizi hızla keşfedecek ve iyi bir gitarist olma yolunda ilerleyebileceksiniz. Tabi, burada isteklilik ve düzenli çalışma çok önemli. İyi bir müzisyen olmada en önemli olan etken çoğu kimsenin düşündüğünün aksine yetenek değil disiplindir. Eğer düzenli çalışırsanız, seviyenizi sürekli olarak artırabilirsiniz.

Şimdi, gitar kursuna başlamaya karar veren arkadaşlar için birkaç tavsiyede bulunalım. Öncelikle hangi gitarı çalacağınız konusu üzerine düşünün. Çoğu kimse, genellikle ucuz olduğu için, klasik gitar ile başlama eğilimindedir ancak unutulmamalı ki gitar çeşitlerinin pek çok farkı vardır ve bu üretilecek olan müziğin tarzını, aletin müzikteki yerini değiştirir. Yani ben önce bir klasik gitarla başlayayım sonra elektroya geçeyim demek çok da doğru değil. Fakat yine de bu şekilde elinizin klavyeye alışması ve gitara aşinalık sağlanabilir. Klasik, akustik ve elektro gitar 6 telli gitarlardır (standart ölçüler için). Klasik ve akustik gitarda ses tamamen akustiktir yani elektronik düzeye geçmez. Akustik gitarın, klasik gitardan farkı biraz daha büyük bir gövdeye sahip olması ve tamamı metal kaplamalı tellerden oluşmasıdır. Bu şekilde daha gür bir ses verir ve tınısı daha farklıdır. Elektronik gitarda ise, ses elektronik boyuta taşınır ve amfi üzerinden duyulur.

Tüm bu konularda ve daha fazlasında bilgilenmek için İzmir Balçova’daki gitar kursumuzu ziyaret edebilirsiniz. Başlangıç için gitar kursumuzdan tavsiyeler alabilir ve ücretsiz deneme dersimize katılabilirsiniz. Zaten çalıyorsanız yine gitar kursumuzu ziyaret edip, gitar dersi almaya başlayabilir ve kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Hadi ne duruyorsun ! Bugün kendin için bir adım ve o hep hayalini kurduğun gitarı çalmayı öğrenmek için bir adım at.


Bas gitar kursu

Bas Gitar Kursu

Bas Gitar Kursu

Dinlediğiniz her parçanın alt yapısını oluşturan hatta günümüzde kullanılan efekt pedalları ile müziğe yeni bir yaklaşım getiren bas gitarı çalmaya ne dersiniz ? Bas gitar kursu Balçova olarak ilk ayın sonundan itibaren çeşitli parçalar çalabileceğinizin garantisini veriyoruz ! Doğru teknikler kısa sürede dilediğiniz parçayı çalabilecek ve size özel hazırlanan müfredatlarımız ile sevdiğiniz parçalar üzerinden derslerinizi devam ettireceğiniz. Sıkılmadan her anından keyif alacağınız bas gitar dersleri burada ! Yapamam demeyin ! Ücretsiz deneme derslerimize katılın. Denemeden bilemezsiniz.


Klasik gitar kursu

Klasik Gitar Kursu

Klasik Gitar Kursu

Ben klasik parçalar üzerinde çalışmak istiyorum ya da her türlü müziği severim ama daha çok pop parçaları çalmak hoşuma gidiyor diyorsanız klasik gitar tam size göre. Klasik gitar kursu Balçova olarak ister pop ister klasik parça hiç fark etmez, en kısa sürede çalmanız için sizleri sıkı bir tempoya sokuyoruz. Eğlenerek gitar öğreneceğiniz derslerimizde sizin gelişiminizi en üst seviyeye çıkaracak çalışmalar yapıyoruz. Gitar çalmanın zor olduğu düşüncesinden kurtulmanızın tam zamanı çünkü gitar doğru bir eğitim ve çalışma ile kısa sürede öğrenilebilecek kolay enstrümanlardan birisidir. Çalmayı istediğiniz parçaların zorluğuna göre sıkı bir çalışma programı ile kendinizi geliştirebilir ve gitar çalmanın aslında ne kadar basit olduğunu görebilirsiniz.


Caz Gitar Kursu
Caz Gitar Kursu

Caz Gitar Kursu

Hayır ben Blues ve Jazz çalmak istiyorum diyorsan onlarda Espas Sanat Balçova caz gitar kursunda! Caz’ın kendine ait armonisini de detaylı bir şekilde öğreneceğiniz gitar derslerimiz de siz de caz gitar çalabilirsiniz. İster BB King ister Pat Martino, George Benson, Wes Montgomery hiç fark etmez! Tüm tarzların, yapılan onlarca farklı müzik yorumunu derslerimizde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Caz gitar hem pena hem de arpej kullanılarak çalınan ve kendine has teknikler barındıran bir gitar türüdür. Bir de buna kendisine ait karışık armonisi eklendiğinde gözünüzü korkutabilir ancak korkmanıza gerek yok! Emin adımlarla yola çıkacağız ve aklınızda en ufak bir soru işareti kalmayana dek çalışmalarımıaza son hız devam edeceğiz.


Elektro gitar kursu
Elektro Gitar Kursu

Elektro Gitar Kursu

Eğer elektro gitar çalmaya meraklıysanız kesinlikle önemli gitaristlerin sahne performanslarını izlemişsinizdir. Slash’ın inanılmaz soloları, Metallica’nın kullandığı riffler. Peki ya kısa sürede sizlerin de bu parçaları çalabileceğinizi söylesek ? Elektro gitar kursu Balçova ile dilediğiniz parçayı kısa sürede çalmayı öğrenebilirsiniz !


Bütün gitar kursları hakkında detaylı bilgi almak için 0533 590 34 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ücretsiz deneme dersi almak için bize ulaşabilirsiniz.