gitar-kursu-balçova

Sevdiğiniz şarkıları artık siz de dinlemek yerine çalmak istiyorsanız, Gitar Kursu İzmir‘de klasik gitar, akustik gitar, elektro gitar, bas gitar dersleri haftanın 7 günü, her yaş grubuna uygun olarak devam ediyor. Ayrıca uygun fiyatlı gitar satın alma konusunda İzmir Gitar Kursu size destek oluyor. Tüm bunlar ve daha fazlasıyla ilgili ayrıntılı bilgi için ücretsiz deneme dersine gelebilirsiniz. Ücretsiz deneme dersine gelmek için bizi telefonla arayabilir veya mail atarak ulaşabilirsiniz.  İletişim için: 0532 577 17 24

Gitar kursu Balçova olarak sizlere özel gitar kursu derslerimizle keyifli bir eğitim vermeyi hedeflemekteyiz. Klasik gitar kursu yanında elektro gitar kursu ve bas gitar kursuyla İzmir Balçova ‘da hizmet vermekteyiz. Hatay, Balçova ve Narlıdere gibi semtlerden kolayca ulaşabilirsiniz. Sizler de kısa süreler içinde bir enstürman çalmayı öğrenebilirsiniz.Yeter ki bu isteğinizi uygulamaya dökün ve kurslarımıza katılın.

Gitar Kursu İzmir İle Gitar Çalmak Çocuk Oyuncağı

Müzik ruhun gıdasıdır derler. Belki de bu müziğin bize tanımlayamadığımız bir haz vermesinden ötürü oluşmuş bir sözdür. Gerçekten de müzik bize tanımlamakta zorlandığımız bir haz verir. İşin bu kısmı müzik dinleyenler içindi. Ancak müzik icra etmeye başlan birisi için durum biraz daha değişiktir. Her şeyden önce bu kişi kendi müzik aletiyle ürettiği müzikten, bir dinleyene göre daha çok haz alacaktır ve müziğini geliştirirken kendini de geliştirecektir. Bu noktada sadece kulak ve el hareketlerinin gelişiminden bahsetmiyoruz. Ayrıca estetik duygusu da değişip, gelişecek ve dolayısıyla kişinin hayata bakış açısı da değişecektir. Bu müzik aletlerinden birisi de gitardır. Pek çok kişinin de en sevdiği müzik aletlerinden biridir. Popülerliğinden öte bu aleti çalanlar ile kendisi arasında bir bağ kurulabildiği için bu kadar çok kullanılan bir müzik aleti haline gelmiştir.

Gitar telli ve perdeli yapıda bir müzik aletidir. Bas gitar, elektro gitar, klasik gitar, akustik gitar gibi çeşitleri vardır. Tabii, her müzik aleti gibi gitara da hakim olmak ve onu kullanarak müzik icra etmek için bu aletle epeyce vakit harcamak gerekir.

Her zaman kabiliyetinizin paralelinde egzersizler ve parçalar bulabilirsiniz. Siz geliştikçe bunların zorluğu da artacaktır. Gelişiminizin hızlanmasını ve daha doğru bir şekilde ilerleme sağlamayı arzuluyorsanız, bir gitar kursu bulmayı düşünebilirsiniz. Çünkü buradaki eğitmenler, bilgi sahibi ve size en doğru egzersizleri, parçaları doğru zamanda öğretebilecek kimselerdir. Ayrıca yeteneklerinizi keşfetmeniz için size yardımcı olacaklardır.

Balçova İzmir Gitar Kursu olarak, size bütün bunları vadediyoruz.  Bu kursa katılarak yeteneklerinizi hızla keşfedecek ve iyi bir gitarist olma yolunda ilerleyebileceksiniz. Tabii, burada isteklilik ve düzenli çalışma çok önemli. İyi bir müzisyen olmada en önemli olan etken çoğu kimsenin düşündüğünün aksine yetenek değil disiplindir. Eğer düzenli çalışırsanız, seviyenizi sürekli olarak artırabilirsiniz.

Şimdi, gitar kursuna başlamaya karar veren arkadaşlar için birkaç tavsiyede bulunalım. Öncelikle hangi gitarı çalacağınız konusu üzerine düşünün. Çoğu kimse, genellikle ucuz olduğu için, klasik gitar ile başlama eğilimindedir. Ancak unutulmamalı ki gitar çeşitlerinin pek çok farkı vardır ve bu üretilecek olan müziğin tarzını, aletin müzikteki yerini değiştirir. Yani ben önce bir klasik gitarla başlayayım sonra elektroya geçeyim demek çok da doğru değil. Fakat yine de bu şekilde elinizin klavyeye alışması ve gitara aşinalık sağlanabilir. Klasik, akustik ve elektronik gitar 6 telli gitarlardır(standart ölçüler için). Klasik ve akustik gitarda ses tamamen akustiktir yani elektronik düzeye geçmez. Akustik gitarın, klasik gitardan farkı biraz daha büyük bir gövdeye sahip olması ve tamamı metal kaplamalı tellerden oluşmasıdır. Bu şekilde daha gür bir ses verir ve tınısı daha farklıdır. Elektronik gitarda ise, ses elektronik boyuta taşınır ve amfi üzerinden duyulur.

Tüm bu konularda ve daha fazlasında bilgilenmek için İzmir Balçova’daki gitar kursumuzu ziyaret edebilirsiniz. Başlangıç için gitar kursumuzdan tavsiyeler alabilir ve ücretsiz deneme dersimize katılabilirsiniz. Zaten çalıyorsanız yine gitar kursumuzu ziyaret edip, gitar dersi almaya başlayabilir ve kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

İzmir’in Her Yerinden Kolay Ulaşım

Gitar kursu almak istiyorsanız mesafeler hiç önemli değil Güzelbahçe, Karabağlar, Hatay, Narlıdere gibi yerlerden de kolaylıkla Balçova’ya ulaşabilirsiniz. Sanat merkezinin konumu sebebiyle ulaşım gayet kolaydır.