Espas Sanat Blog

Sanatsal Paylaşımlar ve Haberler

Espas Sanat – Balçova’da Sanat

Güvenilir, profesyonel ve eğlenceli bir bakış açısı ile yepyeni bir sanat eğitimine hazır mısınız?

Sanatla ilgili hangi dalda eğitim görmek istiyorsanız ve hangi yaşta olursanız olun bizimle artık çok basit olacak. Güzel Sanatlar eğitimi, fotoğrafçılık ve dalları, resim dalları, müzik eğitimi ve enstrüman eğitimleri için tek adres olarak sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Fotoğrafçılık kursu, resim kursu, gitar kursu ve piyano kurslarımız ile mesleğinizde aşama atlayacaksınız.

Kurslar ve eğitimlerde hem profesyonel hocalar eşliğinde esnek ve size uygun saatlerde eğitim alırken aynı zamanda da çok uygun fiyatlar ile sizi maddi açıdan da yormadan size hizmet veriyoruz. Esnek saatlerde esnek gruplar mevcut olduğu gibi ayrıca kişiye özel eğitim ve kurslar da düzenlemekteyiz. Hatta dilerseniz ev ortamında da özel eğitimli öğretmenlerimiz ile eğitiminizi programlayabilirsiniz.
Çeşitli enstrüman kursu seçeneklerimiz ile ve hepsi alanında eğitimli öğretmenler ile bir veya birkaç enstrümanı üç dört ay gibi kısa bir sürede sunabilecek şekilde öğreneceksiniz. Çok uygun fiyatlarımızın yanı sıra ücretsiz verdiğimiz danışmanlıklar ile ve kurslarımıza kayıt olanlara düzenlediğimiz ücretsiz eğitim kampanyalarımız ile sizi maddi olarak da yormadan eğitiminizi almanızı sağlıyoruz.
Haftada seçtiğiniz bir gün enstrüman kursunuz olacak, ayrıca bunun dışında piyano, bateri, çello derslerinde ücretsiz etütlerimize katılarak imkanlarımızdan yararlanabileceksiniz.

Leave a Reply

İletişim

Bizi çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz!

Balçova, İzmir

info@espassanat.com
0507 133 95 10