İzmir çello kursu Espas Sanat’ta açıldı. Değerli eğitmenlerimiz ile siz de çello çalabilirsiniz. Bu eşsiz sesli müzik aletini çalarken bir şeyler başarmanın, bir şeyler üretmenin keyfine varabilirsiniz.

çello-kursu-balçovaÇello Kursu İzmir‘de uygun fiyatlı çello kurslarıyla haftanın 7 günü hizmet veriyor. 8’den 88’e kadar kaç yaşında olursanız olun, siz de çello dersi alabilirsiniz. Ücretsiz çello deneme derslerimize girerek, viyolonsel çalmak nasıl bir şey deneyimleyebilir ve siz de çello çalmak için ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı ve işinizi tam anlamıyla görecek bir çello satın almak için İzmir Çello Kursu‘ndan destek alabilirsiniz. Bize telefon yoluyla veya mail atarak ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için; 0532 577 17 24

Çello dersi İzmir Balçova’da sizlerle buluşuyor. Çello çalmak istiyorsanız gelin bize katılın. Bu harika sesli enstrümanı çalma keyfine siz de varın .Uzman hocalarımızdan bu enstrümanı kolayca öğrenin. Keyifli eğlenceli zamanlar geçirip aynı zamanda bir enstrüman öğrenmek istiyorsanız gelin sanat evimize katılın. Uygun Çello kursu fiyatları ile İzmir’de hizmet vermekte olan kursumuza Narlıdere, İnciraltı  ve Hataydan kolayca ulaşabilirsiniz. Gelin bize katılın.

Bağlılık ve Asaletin Müzik Aleti Çello Kursu İzmir‘de

Müzik ruhumuzun gıdasıdır. Bu sözün ortaya çıkmasında, belki de müzikten aldığımız haz etkilidir. Müziğin verdiği hazdan bahsederken klasik müzikten söz etmemek olmaz. Çünkü klasik dönemin müziği yüzyıllardır insanlar tarafından dinlenmekte, orkestralar tarafın çalınmakta ve dinleyenlere zevk vermektedir. Bir orkestranın en önemli müzik aletlerinden birisi de tartışmasız bir şekilde çellodur.

Dört telli ve yaylı bir çalgı olan çello yüzyıllardır değişmeden, popüler bir şekilde çalınmaktadır. Tabii, günümüzde pek çok farklı müzik türünde kullanılmaktadır ve içine girdiği parçaya çok şey katmaktadır. Kontrbas ve keman arasında bir aralıkta olarak tanımlayabileceğimiz bu enstrüman hem hüzünlü, hem de neşeli parçalarda başarılı bir şekilde performans gösterebilmektedir.

Dört telli bir alet olan çello perdesiz bir klavyeye sahiptir. Gövde kısmı yere temas ederek ve dikey bir pozisyonda tutularak çalınır. Yaylı olarak çalınır ancak yerine göre parmak da kullanılabilir.

Her müzik aletinde olduğu gibi çello da vakit isteyen ve öğrenmek için çok fazla pratik yapılması gereken bir enstrümandır. Ayrıca perdesiz bir klavyeye sahip olması nota yerleri için ve klavye kullanımı için fazladan çalışma isteyebilir. Ancak bu çellonun çok zor bir çalgı olduğu, asla öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Çello çalmaya istekliyseniz ve çalışmak istiyorsanız, çello çalmayı siz de öğrenebilirsiniz.

 İzmir Balçova Çello Kursu size bu konuda yardımcı olabilir. Çello eğitmenlerimiz seviyenize göre sizin için çalışmalar hazırlar, müzik teorisi bilgileri verir ve gelişmeniz doğrultusunda size parçalar öğretir.

Bu şekilde profesyonel bir çello dersinden, eğlenerek ve gelişerek çello eğitimi alırsınız. Tek başınıza öğrenmeye çabalamanız durumunda edinebileceğiniz bazı yanlışlardan da korunmuş olarak, daha iyi bir müzisyen olma yolunda yürürsünüz.

İzmir çello kursu sadece başlangıç seviyesi için gelenlere özel değildir. Her seviyeden kişi çalışını geliştirmek için kursumuza katılabilir. Kursumuzun deneme dersleri ücretsizdir. Para ödemeden çello deneme dersine katılıp, aklınızdaki soruların cevaplarını ücretsiz deneme dersinde bulabilirsiniz.

Ayrıca yeni başlayanların hemen çello almasına gerek yoktur. Çünkü çello kursumuzda çellolar bulunmaktadır. Bunları kullanarak derslere katılabilirsiniz. Ayrıca bunlarla pratik yapabilirsiniz. Daha sonra kendi çellonuzu almak isterseniz de eğitmenlerimiz size nasıl bir çello almanız konusunda her türlü yardımda bulunacaktır.

Çelloya güzel ve dikkatli bakılması gerekir çünkü ağaçtan yapılmıştır ve herhangi bir bozulma sesini de etkileyecektir. Ayrıca çelloların kalitesi arttıkça fiyatı da artmaktadır. Çelloya yeni başladıysanız çok büyük paralar harcamanıza gerek yoktur. Orta seviyenin biraz altında bir çello sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Çello kursu İzmir’e katılmak için yaşınızla ilgili hiçbir tereddütte bulunmanıza gerek yoktur. Yetişkin insanlar da müzik aleti çalmayı öğrenebilmektedir. Yeteneksiz olduğunuzu düşünmeniz anlamsız. Denemeden bunu bilemezsiniz. Tek yapmanız gereken sanat merkezimize gelmek ücretsiz olarak tanışma dersine katılmak ve bizim size vereceğimiz çelloyu kullanmak. Gördüğünüz gibi kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

İstediğiniz zaman çello kursumuzu ziyaret edip, kafanızdaki soruları sorabilir veya viyolonsel dersine başlayabilirsiniz. Telefon üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. Çello kursumuz her gün açıktır. Başaramayacağınızı düşünmeyin ve gelip ücretsiz olarak deneme derslerine katılın. İstekliyseniz ve disiplinli bir şekilde çalışırsanız başarmamanız için hiçbir sebep yoktur.

Balçova’da Çello Dersi Arayanlara Kolay Ulaşım İmkanı

Sadece Balçova’dan değil, Karabağlar, Hatay gibi yerlerden de kolaylıkla ulaşılabilecek bir çello kursu.