Sizi ritmin efendisi yapacak olan müzik aleti. Tarih boyunca insanların müzik yaptığı vurmalı çalgıların en modern hali, ve müziğin vazgeçilmez enstrümanı. Sizde şarkılara temponuzla eşlik etmek, enerjinizi müziğe yansıtmak ve ritmin efendisi olmak istiyorsanız İzmir bateri dersi Espas Sanat’a gelebilirsiniz.

bateri-kursu-balçovaBateri Kursu İzmir, geniş bir yaş aralığına hizmet vererek her yaştan bateri sever için eğitim veriyor. Pazartesi’den itibaren 7 gün boyunca aralıksız hizmet vermekte olan bateri kursunda ayrıca akustik bateri ve dijital bateri satışlı uygun fiyatlı olarak yapılarak herkesin evinde bir bateri olması da sağlanmakta! Bateri çalmak konusunda aklınıza takılan tüm sorular için ücretsiz deneme derslerimize gelerek hem bateri çalmayı deneyebilir hem de bateri dersleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz, bunun için tek yapmanız gereken İzmir Bateri Kursu‘nu aramanız veya mail atmanız. Bateri kursu için; 0532 577 17 24

Uygun bateri kursu fiyatları ile sizlere bu hizmeti Balçova’da sağlıyoruz.Eğer bu enstrümana ilgi duyuyorsanız yapmanız gereken kursumuza katılmak . Hocalarımızdan alacağınız dersler ile kısa sürede bu enstrümanı çalmaya başlayabilirsiniz.Bateri kursu Balçova olarak sizleri sanat evimize bekliyoruz.Kursumuza; Gaziemir, İnciraltı, Hatay gibi semtlerden kolayca ulaşabilirsiniz. Gelin bize katılın ve eğlenceyle birlikte müzik yapma mutluluğuna ortak olun.

Espas Sanat öğretirken eğlendirmeyi amaç edinmiş bir eğitim anlayışına sahiptir. Burada alacağınız bateri derslerinde hem eğlenip hem de bateri çalmayı öğrenebilirsiniz. Sadece stres atmak ve sosyalleşmek için de gelebileceğiniz sıcak bir aile olan Espas Sanat İzmir Balçova’da yer almaktadır.

Bateri Kursu İzmir‘le Yerinizde Duramayacaksınız!

Bateri dediğimizde aklımıza ilk gelen ritimdir. Ritim tüm şarkılarda var olan kimi zaman hızlı kimi zaman yavaş seyreden bir kavramdır. Bateri şarkılarda ritmi oluşturur ve şarkının metronomudur.

Bateri Çalmak Zor Mudur?

Bateri çalması oldukça kolay bir müzik aleti demek mümkün olmasa da kendi ritmini yakalayan herkes için bateri çalmak çok kolaydır. Zamanında derslere katılmak ve çalışmaları düzenli tekrar etmekle kısa sürede bateri çalınabilir.

Bateri Çalmanın Yaşı Var Mıdır?
Bateri çalmak için tek şart çocuklarda motor becerilerinin oturmaya başlamış olmasıdır. Bu aşamadan sonra doğru eğitim ile her yaştan kişiye bateri çalmak öğretilebilir.

Bateri Dersleri Kaç Kişiliktir?
Bateri dersleri birebir verildiğinde daha verimli olmaktadır. Bu yüzden dersler birebir işlenecektir.

Ne Kadar Zamanda Bateri Çalmayı Öğrenebilirim?
Bu tamamen sizin ritim duygunuza ve konsantrasyonunuza bağlı olmakla birlikte, yapılan çalışmaların sık tekrarlanması ile bu süreyi kısaltmak elinizde. Bateri kursumuza düzenli geldiğiniz takdirde kısa sürelerde başlangıç seviyesini geçebilirsiniz.

Bateri Sadece Stres Atmak İçin Çalınır mı?
Her müzik aleti gibi bateri de sizin kafanızı boşaltacak ve stresten uzaklaştıracaktır. Güçlü ses yapısı ve ritmin ana enstrümanı olduğu için sizi daha canlı ve enerji dolu hale getireceğini söyleyebiliriz.

İzmir’in Her Semtinden Rahatlıkla Gelinebilecek Bir Bateri Kursu

Bateri kursu arayanlar için Karabağlardan, Narlıdere’den, Hatay’dan da kolay ulaşım.

Müzik, hepimiz için bir ihtiyaçtır. Çünkü bizim için bir hazdır ya da “müzik ruhun gıdasıdır”. Müzik dinlerken hoşnut oluruz ve belki de kendimizden geçeriz. Şunu söylemek lazım ki kişi bir müzik aleti çalıyorsa, bu haz daha da fazladır. Çünkü kişinin duyduğu müzik kendi elleri tarafından üretilmektedir. Bu noktada bir enstrüman çalan kişinin kendinden geçmesinin daha olası olduğu bir müzik aleti olan davul ya da bateriden bahsetmek lazım.

Belki her müzik aleti insanı kendinden geçirebilir ancak bateri bu konuda daha ileri seviyede bir enstrümandır. Çünkü neredeyse müziğin bütün ritmini elinde tutmaktadır. Bateri, genellikle bir grup enstrümanı olarak kullanılır, yani diğer enstrümanların yanında ritim tutar. Ancak solo enstrümanı olarak da kullanılabilmektedir. Pek çok başarılı davulcunun solo gösterileri mevcuttur.

Davul çalan birisi iseniz veya davula başlamayı düşünen birisi iseniz düzenli çalışmanın ve pratik yapmanın bu müzik aleti için çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Disiplinli bir şekilde çalışmadan davulda başarılı olmanız ve kendini geliştirmeniz tıpkı diğer müzik aletlerinde olduğu gibi çok zordur.

Bunun yanında sağlıklı bir gelişim için bateri kursu almayı da düşünmelisiniz. İzmir Balçova Bateri Kursu yetkin davul eğitmenleri ile size her seviyede yardımcı olabilir ve kendinizi geliştirmenizi sağlayabilir. Doğru bir eğitmenden bateri dersi almak sizin için oldukça iyi olacaktır. Çünkü eğitmenler sizin seviyenizi sürekli gözleyerek seviyenize göre çalışmalar önerebilir ve tekniğinizi ileri taşıyabilir. Bu şekilde hem eğitmeninizin tavsiyeleri ile daha düzenli bir şekilde çalışarak hızla gelişebilir, hem de eğlenerek öğrenebilirsiniz.

Biraz da bateriyi tanıyalım.
Bateri seti pek çok davul ve zilden oluşur. Bunların sayıları ve yapıları değişebilir. Her davulcu kendi tarzına göre bunların çeşitlerini ve yerlerini değiştirebilmektedir. Ancak standart bir sette sağ ayak ile kontrol edilen bir kick davul, bir trampet, bir hi-hat zil (bu zil trampetin solunda bulunur ve aynı zamanda sol ayağın ulaşabileceği bir pedalla kontrol edilerek açılıp kapatılabilir), tomlar ve birtakım ziller bulunur. Dediğimiz gibi bunların sayıları değişkendir ve pek çok farklı türde zil ve davul bulunmaktadır.

Ayrıca elektronik davullar da bulunmaktadır. Bu davullarda elektronik parçalara baget ile vurarak amfiden veya kulaklıktan ses alınabilmektedir. Ayrıca her parçadan çıkabilecek sesi kontrol edebilen bir bilgisayarı vardır. Elektronik davullar genellikle 7-10 parça arasında olur. Ancak bu parçalara çok farklı sesler atayabildiğiniz için ses yelpazesi geniştir. Ayrıca akustik davulun yüksek sesine sahip değildir. Evde çalışmak için biraz daha müsaittir.

Eğer Balçova’da davul eğitimi almak istiyorsanız ve eve davul alma imkânınız yoksa endişelenmenize gerek yok. İzmir Balçova Bateri Kursu’nda ücretsiz olarak derslerden sonra davul ile pratik yapabilirsiniz. Daha sonra evinizde de bir davul olmasını istiyorsanız ama sesinden çekiniyorsanız bir elektronik davul alabilirsiniz. Bateri kursumuz sadece başlangıç seviyesi için değildir. Her seviyeden davulcu bateri derslerimize katılabilir ve kendini geliştirebilir.

Kendinizi geliştirmek daha teknik bilgiler öğrenmek istiyorsanız, İzmir Balçova’daki bateri kursumuzu ziyaret ederek yardım alabilir ve eğitime başlayabilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz deneme derslerimiz de bulunmaktadır. İstekli ve çalışmaya hazırsanız davul çalmayı öğrenmek için önünüzde hiçbir engel bulunmamaktadır.