Kimi zaman bir sokak başında kimi zamanda filmlerde duyarız akordeon sesini. Sanatçının körüğü ileri geri hareket ettirdiği her harekette biraz daha canlanır ortam.
İzmir’de yaşıyorsanız ve siz de akordeon çalmak istiyorsanız İzmir akordeon kursu Espas Sanat’a gelebilirsiniz. Burada hem akordeon dersi alıp hem de güzel vakit geçirebilirsiniz.

İzmir Akordeon Kursu, Espas Sanat olarak sanatseverlere sunduğumuz enstrüman eğitmlerinden yalnızca biri. Balçova başta olmak üzere İnciraltı, Narlıdere, Hatay, Güzelyalı ve İzmir’in her yerinden rahatça gelebileceğiniz sanat evimizde sıcak bir ortam sizi bekliyor. Üstelik ücretsiz deneme dersleri ile akordeona ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca kafanızdaki, akordeon çalmak zor mudur, ne kadar sürede öğrenmeye başlarım, akordeon fiyatları nelerdir gibi soru işaretlerini de giderebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için; 0536 328 25 83 numaralı telefon numaramızı arayabilir, çekinmeden aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz.

Akordeona Ruh Katmak İçin Akordeon Kursu İzmir

Akordeon Hakkında

Körüklü çalgılar denildiğinde akla ilk gelen müzik aleti akordeon‘dur. Sol el ile sesler akor halinde verilir ve körük bu elle idare edilir. Sağ el ile de şarkı çalınır.

Akordeon taşınabilir bir enstrümandır. Klavye sistemi piyanoya benzeyen bu alet eşsiz tınısı sayesiyle hem duygusal hem de eğlenceli şarkılara eşlik edebilir.

Akordeon Çalmak Zor Mudur?

Her müzik aleti gibi akordeon da belirli bir zaman ve emek isteyen bir enstrümandır. Ancak derslerin zamanında yapılması ve düzenli egzersizlerle öğrenme sürecini daha kolay hale getirmek mümkündür.

Akordeon Kursunuz Nerede?

İzmir’in en güzel semtlerinden biri olan Balçova’da bulunan Espas Sanat Merkezi, Onur Mahallesi Manolya Sokak 5 numaralı binada bulunmaktadır. Agora Alışveriş merkezinin tam karşısında yer alan Espas Sanat Merkezi ‘ne Narlıdere, Güzelbahçe, Urla, Seferihisar, Fahrettin Altay, Göztepe, Gaziemir, Yeşilyurt, Buca gibi bölgelerden ulaşım son derece kolaydır.

Akordeon Kursu Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’in en uygun fiyatlı akordeon kursu olan Espas Sanat Merkezi ‘nde bütçenizi yormadan müzik eğitimi alabilirsiniz ayrıca ücretsiz deneme dersi avantajından yararlanabilirsiniz.

Akordeon Çalmak için Hangi Elimi Kullandığımın Bir Önemi Var mı?

Akerdeon çalmak için hangi elinizi kullandığınızın önemi yoktur.