Kimi zaman bir sokak başında kimi zamanda filmlerde duyarız akordeon sesini. Sanatçının körüğü ileri geri hareket ettirdiği her harekette biraz daha canlanır ortam.
İzmir’de yaşıyorsanız ve siz de akordeon çalmak istiyorsanız İzmir akordeon kursu Espas Sanat’a gelebilirsiniz. Burada hem akordeon dersi alıp hem de güzel vakit geçirebilirsiniz.

İzmir Akordeon Kursu, Espas Sanat olarak sanat severlere sunduğumuz enstrüman eğitimlerinden yalnızca biri. Balçova başta olmak üzere Urla, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, İnciraltı, Fahrettin Altay, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Konak, Karabağlar, Yeşilyurt ve İzmir’in her yerinden rahatça gelebileceğiniz sanat merkezimizde sıcak bir ortam sizi bekliyor. Üstelik ücretsiz deneme dersleri ile akordeona ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca aklınızdaki, akordeon çalmak zor mudur, ne kadar sürede öğrenmeye başlarım, akordeon fiyatları nelerdir gibi soru işaretlerini de giderebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için; 0507 95 96 333 numaralı telefon numaramızı arayabilir, çekinmeden aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz.

Akordeona Ruh Katmak İçin Akordeon Kursu İzmir

Akordeon Hakkında

Körüklü çalgılar denildiğinde akla ilk gelen müzik aleti akordeon‘dur. Sol el ile sesler akor halinde verilir ve körük bu elle idare edilir. Sağ el ile de şarkı çalınır.

Akordeon eğitimi hakkında ayrıntılı bilgi için Tıklayın.

Akordeon taşınabilir bir enstrümandır. Klavye sistemi piyanoya benzeyen bu alet eşsiz tınısı sayesiyle hem duygusal hem de eğlenceli şarkılara eşlik edebilir.

Akordeon Çalmak Zor Mudur?

Her müzik aleti gibi akordeon da belirli bir zaman ve emek isteyen bir enstrümandır. Ancak derslerin zamanında yapılması ve düzenli egzersizlerle öğrenme sürecini daha kolay hale getirmek mümkündür.

Akordeon Kursu Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’in en uygun fiyatlı akordeon kursu olan Espas Sanat Merkezi ‘nde bütçenizi yormadan müzik eğitimi alabilirsiniz ayrıca ücretsiz deneme dersi avantajından yararlanabilirsiniz.

Akordeon Çalmak için Hangi Elimi Kullandığımın Bir Önemi Var mı?

Akerdeon çalmak için hangi elinizi kullandığınızın önemi yoktur.

Ücretsiz deneme dersi için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayıp randevu alabilirsiniz.